Tristar MX-4870 | Kitchen Machine | Number of speeds 12 | 800 W | Bowl capacity 4.5 L | Black
- TootjadTristar
- Mudel: MX-4870
- Saadavus: 4
-
64€
Tristar MX-4870 | Kitchen Machine | Number of speeds 12 | 800 W | Bowl capacity 4.5 L | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 368.00 mm |
| Gross height (mm) | 348.00 mm |
| Gross weight | 3.66 kg |
| Gross width (mm) | 242.00 mm |
| Kannu mahutavus | 4.5 L |
| Ketaste arv | N/A |
| Kiiruste arv | 12 |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Mikser | N/A L |
| Net weight | 2.71 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 56 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 930.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Kitchen Machine |
| Producer product name | MX-4870 |
| Taignaseadeldis | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.95 kg |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 800 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





